POOLTREKKING ACAPULCO

POOLTREKKING ACAPULCO havuzlarda daha çok yoğun gurup çalışmaları için üretilmiştir. Kişisel antrenman, profesyonel genel fitness ve rehabilitasyon için kullanılır. Gelecekte havuzlardaki gurup aktivitelerinin suda yürüyüş bandlarına yöneleceğini öngörüyoruz. Aktivite POOLTREKKING olarak isimlendiriliyor. Koşu bandının düzgün harekati kullanıcının kendisi tarafından sağlanır. Koşu bandı oldukca stabildir, dayanıklıdır ve çok az tamir gerektirir. Su dışında kolay muhafaza edilir. HAYDİ, HAVUZUNUZA BİR KOŞU BANDI KOYUNUZ.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

UYGUNLUK
Su içi POOLTREKKING ACAPULCO özellikle fitness salonları, SPA ve otellerde profesyonel kullanım için tavsiye olunur. Naturel bir direnç sağlanırken suyun kaldırma kuvvetiyle eklemlerdeki basınç azalır. Herkesi, ister gurup seanslarında ister kişisel havuzlarda suda egsersizine kavuşturan ACAPULCO ya teşekkürler. SUDA YÜRÜYÜŞ BANDIYLA FİZİKİ DURUMUNUZU GÜÇLENDİRİNİZ! Fiziksel durumu ne olursa olsun, herkesin kullanımına uygundur. Düzensiz fitness kullanıcıları daha iyi sonuç almıştır. Özellikle zayıflama, fizik tedavi, eklem iltihabı, suda fitness, yaşlı antrenmanı, varis tedavisi, selülit azaltma, romatizmal hastalıklar, ve genelde fitness koşullarını geliştirmek için tavsiye edilir.

AVANTAJLARI
Bu tür su aktivitesi oldukça kolaydır ve herkes için en iyi antrenmandır.POOLTREKKING ACAPULCO uygun, yenilikci ve yumuşak antrenmanıyla suyun avantajlarını sunuyor. Diğer suda fitness aletlerimiz POOLBIKING serisi gibi ACAPULCO kullanımı da kolay ve güvenlidir. Suda eklem basıncının azalmasıyla yapılan yürüme ve Jogging en iyi kardiyo ve fit kalma çalışmasıdır. Suda yürüyüş bandı, su bisikleti ve eliptikal su bisikleti kombinasyonu profesyoneller için en iyi antrenmanı sunar.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Kullanım: Yoğun gurup seansları, fitness, bireysel antrenman, SPA, oteller.
Boyutları: 126,9×64,6×139,3 cm
Ağırlık: 35 kg
Malzeme: AISI 316L Paslanmaz Çelik, paslanmaya karşı elektro parlatma.
Kalori Harcama: 600 cal/saat e kadar.

AÇIKLAMALAR

Profesyonel yoğun eğitim

Ambalaj Boyutları Ambalaj Ağırlığı Ürün Kodu
800 / 200/ 1270 mm 35,40 kg POOLTREKKING ACAPULCO
VİDEO