POOLBIKING VERACRUZ

En gelişmiş su bisikletidir. Artan Mukavemet (F.P.R.) çıplak ayakla kullanılabilen anatomik pedalı avantajlı taraflarıdır. Hidromekanik ve biyomekanik araştırmalar bu artan hareketin yüksek kalite eş basınçlı çalışmaya dönüştürdü. VERACRUZ ile POOLBIKING, AQUABIKE ve HYDROBIKE seansları yeni bir boyuta geçti. Bunu sağlayan artan mukavemetli pedalıdır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

UYGUNLUK
Fiziksel durumu ne olursa olsun, herkesin kullanımına uygundur. Düzensiz fitness kullanıcıları daha iyi sonuç almıştır. Özellikle zayıflama, fizik tedavi, eklem iltihabı, suda fitness, yaşlı antrenmanı, varis tedavisi, selülit azaltma, romatizmal hastalıklar, ve genelde fitness koşullarını geliştirmek için tavsiye edilir.

AVANTAJLARI
AISI 316L elektro parlak koruyucu yüzeyli paslanmaz çelik ile güçlendirilmiş yapısıyla yoğun veya profesyonel kullanım içindir.Pedal bloğunda paslanmaz çelik sızdırmaz yataklı, sızdırmaz bilye sistemi kullanılmıştır. Mükemmel dönmeyi garantileyen yegane sistemdir. Ayarlanabilir, mantar oluşturmayan EVA lastik pedal sistemi her ayağa uyar ve çıplak ayakla kullanıldığında olağan üstü rahattır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
POOLBIKING VERACRUZ eklemlerde incinme yapacak yüksek basınç uygulamaz, kardiyovaskuler ekzersiz için mükemmeldir. Kalori tüketimi 500 cal/saat değerinden yüksektir. Suyun devamlı mukavemeti kasların çalışmasını artırır. Kardiyo salonlarını ferahlatmak için daha çok su alanları yapılmaktadır. POOLBIKING kardiyovaskuler egzersizleri su içinde yaptıracak en iyi alettir.

AÇIKLAMALAR

Profesyonel, yoğun kullanım

Ambalaj Boyutları Ambalaj Ağırlığı Ürün Kodu
820 / 170/ 900 mm 20,40 kg POOLBIKING VERACRUZ 4.0
VİDEO