POOLBIKING ORBITAL

Havuzlarda profesyonel kullanım için yapılmış, değişken dirençli ilk oval antrenman makinasıdır. Hidrodinamik ve biyomekanik araştırmalar suyun devamlı direncini kesintisiz ve artan çalışmaya dönüştürdü. SUDA ağırlığımızın azalması ile diz ve eklem hareketlerimiz kolaylaşmaktadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

UYGUNLUK
Fiziksel durumu ne olursa olsun, herkesin kullanımına uygundur. Düzensiz fitness kullanıcıları daha iyi sonuç almıştır. Özellikle zayıflama, fizik tedavi, eklem iltihabı, suda fitness, yaşlı antrenmanı, varis tedavisi, selülit azaltma, romatizmal hastalıklar, ve genelde fitness koşullarını geliştirmek için tavsiye edilir.

AVANTAJLARI
Eliptikal (oval) hareket günlük hayattaki egsersizler; yürüme, merdiven çıkma, yamaç yürüme, cisimlere yaklaşma benzeri çok rahat ve natürel çalışma sağlar. Fitness ve spor salonlarında eliptikal makinalar daha popülerdir. Çapraz çalışma sayesine üst ve alt vücut darbesiz çalışır, yüksek kalori tüketimi sağlanır, karın (göbek) bölgesi kuvvetlenir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Yüksek kalite AISI316L paslanmaya karşı özel korumalı paslanmaz çelikten uluslar arası standartlarda üretilmiştir. Pedallar reçine ve EVA ile üretilmiştir, çıplak ayakla kullanılabilir. Tam döngüyü garantileyen yegane sistemdir. Ayarlanabilir pedal her ayak büyüklüğüne uyar ve çıplak ayakla kullanımda çok rahattır.

AÇIKLAMALAR
Ambalaj Boyutları Ambalaj Ağırlığı Ürün Kodu
100 / 180/ 1250 mm 29,00 kg POOLBIKING ORBITAL
VİDEO