POOLBIKING ONE PLUS

Barselona yapımı tasarım, rahatlık ve performans bir arada. Yeni POOLBIKING ONE kusursuz tasarımı, kullanım kolaylığı ve FPR (Tüm artan mukavemet) teknolojisi sayesinde değişken mukavemet kalitesi ile sizi kandisine hayran bırakacak. Poolbıkıng fitness merkezleri, rehabilitasyon merkezleri, otel ve resortlar, wellness merkezleri, futbol kulüpleri ve profesyonel atletler, geri kazanım ve uzman gözetiminde travma sonrası tedavi gibi değişik sektörlerden çok sayıda uzmanın tercihidir. Kısaca suda sağlık!.

logos-1

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

UYGUNLUK
POOLBIKING ONE PLUS Modelinde FPR sistemi tarafindan oluşturulan hidrodinamik mukavemet kişilere yüksek kalite kardiovascular antrenmanlara, yüksek gereksinimi olan atletlere, fitness profesyonellerine ve rehabilitasyon çalışmalarına önemli bir imkan sunmak için çok dikkatli çalışıldı. Pedal çevirme hızına göre mukavemet artıran (FPR), çıplak ayakla kullanılabilen reçine yatağında EVA pedal sistemine teşekkürler. Herkes kendi kapasitesine göre iyi bir antrenmanı başarabilir.

AVANTAJLARI
Uzmanlar onun yüksek kalitede egzersiz olduğunda hemfikir. Sadece 30 dakikada minimum eklem zorlaması ile yüksek performansta çalışma yapabilir, dikkate değer ölçüde kalori yakabiliriz. Devamlı su mukavemeti sayesinde karada yapılan benzer çalışmalara göre gerekli süre önemli ölçüde azalır.F.P.R. ile pedal hareketi kesintisiz tam daire dönüşüdür. Düzenli çalışmada kısa sürede olumlu sonucu görürsünüz. POOLBIKING ONE PLUS tam sizin içindir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Yüksek kalite AISI316L paslanmaya karşı özel korumalı paslanmaz çelikten uluslar arası standartlarda üretilmiştir. Pedallar reçine ve EVA ile üretilmiştir, çıplak ayakla kullanılabilir. İskeletin ergonomik tasarımı ile boya göre ayarlanabilen çoklu oturma pozisyonuna sahiptir. Toplam yüksek manuel olarak 1,10 metreden 1,50 metre derinliğe kadar olan havuzlara göre ayarlanabilir. Daha derin havuzlar için lütfen bizle temasa geçiniz. Anatomik ve suya uyumlu oturma yeri özellikle aşırı kilolu kişilere ve bay, bayan fizyolojisine uygundur. Sentetik lastikten üretilen ayak tabanları hertürlü havuz kaplamasını korur. CE sertifikalı, Barselona yapımıdır.

AÇIKLAMALAR

Temel profesyonel modeli

Ambalaj Boyutları Ambalaj Ağırlığı Ürün Kodu
820 / 170/ 900 mm 22,00 kg POOLBIKING ONE PLUS
VİDEO