POOLBIKING EVOLUTION

Son zamanların en gelişmiş su bisikletidir. Artan mukavemet (F.P.R.) çıplak ayakla kullanılabilen anatomik pedalı avantajlı taraflarıdır. POOLBIKING EVOLUTION modeli medikal bir ekip tarafından çok önemli biyomekanik özellikleri ile, su rehabilitasyonunda temel ekipman olarak geliştirilmiştir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

UYGUNLUK
Fiziksel durumu ne olursa olsun, herkesin kullanımına uygundur.Düzensiz fitness kullanıcıları daha iyi sonuç almıştır. Özellikle zayıflama, fizik tedavi, eklem iltihabı, suda fitness, yaşlı antrenmanı, varis tedavisi, selülit azaltma, romatizmal hastalıklar, ve genelde fitness koşullarını geliştirmek için tavsiye edilir.

AVANTAJLARI
POOLBIKING eklemlerde incinme yapacak yüksek basınç uygulamaz, kardiyovaskuler ekzersiz için mükemmeldir. Kalori tüketimi 500 cal/saat değerinden yüksektir. Suyun devamlı mukavemeti kasların çalışmasını artırır. Artan mukavemet sistemi eksiksiz rehabilitasyon imkanı sağlar. Kullanıcının suyun kaldırma kuvveti nedeniyle ağırlığını hissetmez ve tüm dikkatini iyileşecek tarafına verir. POOLBIKING havuz içinde rehabilitasyon için en iyi alettir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Yüksek kalite AISI316L paslanmaya karşı özel korumalı paslanmaz çelikten uluslar arası standartlarda üretilmiştir. Pedallar reçine ve EVA ile üretilmiştir, çıplak ayakla kullanılabilir. Tam döngüyü garantileyen yegane sistemdir. Ayarlanabilir pedal her ayak büyüklüğüne uyar ve çıplak ayakla kullanımda çok rahattır. Sele sırt ve omurga rehabilitasyonu için uygundur.

AÇIKLAMALAR

Rehabilitasyon ekipmanı

Ambalaj Boyutları Ambalaj Ağırlığı Ürün Kodu
820 / 170/ 900 mm 22,00 kg POOLBIKING EVOLUTION 4.0
VİDEO