POOLBIKING CORE

CORE ile tek makinada, suda fitness devriminde, kardiyo ve kas güçlendirme birlikte. POOLBIKING CORE duruş bozukluğu çalışmasını doğrudan etkiler, bel omuruna destek sağlar, günlük aktivitelerden oluşan duruş bozukluğunu dengeler ve tedavi eder.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

İNDİKASYONLARI
Fiziksel durumu ne olursa olsun, herkesin kullanımına uygunudur. Özellikle zayıflama, fizik tedavi, eklem iltihabı, suda fitness, yaşlı antrenmanı, varis tedavisi, selülit azaltma, romatizmal hastalıklar, genel fitness ve atletlerin kas geri kazanımı için özellikle tavsiye edilir.

AVANTAJLARI
Mevcut yaşam şekli tüm motor sistemimizin fonksiyonlarını değiştirdi. POOLBIKING CORE yanlış harekat alışkanlıklarına karşı, kalp damar hastalıklarına karşı ve günlük hayatta oluşan kas dengesizliğine karşı mükemmel bir alettir. Kalori tüketimi 800 cal /saat den yüksektir. Suyun kaldırma kuvveti vücut ağırlığını hissettirmediğinden duruş (postural) rahatsizlıklarının tedavisinde çok faydalıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
AISI 316L elektro parlak koruyucu yüzeyli paslanmaz çelik ile güçlendirilmiş yapısıyla yoğun veya profesyonel kullanım içindir.Paslanmaz çelik sızdırmaz yataklı olarak mükemmel dönmeyi garantileyen yegane sistemdir. Ayarlanabilir, mantar oluşturmayan EVA lastik pedal sistemi her ayağa uyar ve çıplak ayakla kullanılabilir.

AÇIKLAMALAR

Postural denge ve kardiyo

Ambalaj Boyutları Ambalaj Ağırlığı Ürün Kodu
615 / 140 / 890 mm 17,10 kg POOLBIKING CORE
VİDEO